shopping_cart0 Atverti

KIDSTAR - kepurės ir drabužiai vaikams

Kaip pirkti


Apsipirkimo žingsniai:

  1. Išsirinkite patinkančią prekę, nurodykite dydį, jeigu reikia. Paspauskite mygtuką „Įdėti į krepšelį“, prekė bus patalpinta Jūsų pirkinių krepšelyje.
  2. Paspauskite mygtuką „Prekių krepšelis“ esantį dešinėje viršuje, jeigu norite apžvelgti, patikslinti ar užsisakyti pasirinktas prekes.
  3. Pasirinkite pristatymo būdą. Šiuo metu vyksta akcija - perkant už 40 Eur ir daugiau prekes pristatysime nemokamai.
  4. Atsidariusiame lange suveskite užsakymo vykdymui reikalingą informaciją (vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefonas). Jūs patvirtinsite savo užsakymą tada, kai šiame lange paspausite mygtuką "Pirkti", tuomet jūsų užsakymas bus baigtas ir gautas į kidstar.lt sistemą. Lange pamatysite pranešimą "Užsakymas gautas".
  5.  Kai patvirtinsite savo užsakymą, jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu bus išsiųsta visa pavedimui reikalinga informacija. Atlikite pinigų pervedimą jums įprasta tvarka.

Maloniai prašome Jūsų, būkite atidūs ir teisingai suveskite savo duomenis, o jeigu turite bent menkiausių neaiškumų, susisiekite su mumis ir prieš įsigyjant prekes įsitikinkite, kad prekės savybės atitinka Jūsų norus ir lūkesčius.

Jei pageidaujate pirmieji gauti naujausią informaciją, užsisakykite naujienas elektroniniu paštu. Nesijaudinkite, pranešimus gausite ne dažniau kaip kartą per savaitę ar mėnesį.

Prekes galite užsisakyti bet kuriuo metu – 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę.

Dėkojame, kad renkatės kidstar.lt! Linkime malonaus apsipirkimo ir sėkmės dėvint įsigytas prekes!


Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų


© 2020. kidstar.lt